.


Jak na alarm - Ukázky zabezpečení - Vaše názory - Formulář - Kontakt


Telekomunikační technika

 

Telekomunikace se neustále vyvíjí, a to stále rychlejším tempem. Nabízíme Vám výjimečnou příležitost využít všech výhod, které s sebou tyto změny přinášejí.
Na této stránce jsou představeny produkty z telekomunikační techniky, které se mohou použít k přenosu poplachových informací na telefonní přístroj libovolného operátora (pevné i mobilní sítě). Tyto výrobky jsou univerzální - spolupracují s libovolným systémem. Provádíme jejich montáž, záruční a pozáruční servis. Pokud potřebujete podrobnější údaje, případně informace o cenách, kontaktujte nás, nebo použijte formulář.

 

Následují ukázky dodávaných technologií:

 
  GB 051, GSM dohled

GSM Dohled GB 051 Vám umožní nadstandardní a vysoce účinné zabezpečení automobilů nebo nemovitostí. Zabezpečení, které nelze jednoduše zneškodnit odstřihnutím telefonní linky. Zabezpečení, které do 3 sekund odešle ALARM zprávy a které umožní i průběžnou kontrolu hlídaného prostoru. Informaci o narušení obdržíte ve formě telefonního volání s varovným signálem, ve formě SMS na mobilní telefon, faxem, případně elektronickou poštou.
Dále pak GB 051 umožňuje odposlech zabezpečeného prostoru a dálkové ovládání spotřebičů mobilním telefonem nebo elektronickou poštou.
Mobilní telefon spojený s GB 051 lze současně využít pro odchozí i příchozí hovory, aniž by tím byla omezena funkce zabezpečení.
Díky vysoké spolehlivosti přenosu informace a nízkým nákladům na pořízení i provoz lze GB 051 dobře využít i pro přenos technologických informací jako například stavy hladin vodojemů, překročení teplot a podobně.
 

 
  GB - 060, GSM komunikátor

GB-060200 unikátním způsobem sdružuje programovatelný logický automat s komunikátorem GSM, plně využívajícím možností sítí mobilních operátorů.

   GB-060200 se uplatní jako velmi komfortní regulátor různých fyzikálních veličin (teplota, vlhkost vzduchu, výška hladiny vody v nádrži, osvětlení apod.), který o své činnosti pořizuje elektronický záznam a navíc může v zadaném čase nebo při vzniku mezních situací či poruch podat zprávu mobilním telefonem nebo elektronickou poštou. Nazpět může stejnou cestou přijmout povel pro nastavení nových hodnot regulovaných veličin.

   GB-060200 může být použit také jako vysoce účinné zabezpečení automobilů nebo nemovitostí. Zabezpečení, které nelze jednoduše zneškodnit odstřihnutím telefonní linky. Zabezpečení, které do 3 sekund odešle výstražnou zprávu, zprostředkuje odposlech ze svého okolí a průběžně informuje o zeměpisných souřadnicích hlídaného automobilu.

   GB-060200 je schopen přenášet data přes GSM a bude tak plnit funkci jako bezdrátový modem u Vašeho počítače i jako protější modem u vzdáleného objektu. S využitím datového přenosu lze GB-060 ovládat z každého počítače, který je vybaven modemem.

 
  GB - 200, GSM brána

GSM Brána kvalitně a spolehlivě převede hovory na nejlevnější spojovou cestu mobil - mobil. GSM Brána dále slouží pro dálkové ovládání spotřebičů a pro nadstandardní zabezpečení objektů i bez přivedené telefonní linky. Pokud je počítač připojený ke GB-200 zapojen i v síti LAN, nabízí GB-200 velmi snadné odesílání a příjem SMS zpráv všem počítačům zapojeným v síti.

 
  ATH, automatický telefonní hlásič

Mikroprocesorem řízený programovatelný automatický telefonní hlásič,který po aktivaci z poplachové ústředny nebo jiného dohledového zařízení hlasově komunikuje se zvolenými účastnickými stanicemi po běžné telefonní lince nebo mobilní síti . Funkce hlásiče po aktivaci a během komunikace je programovatelná dle požadavků uživatele.

 

- nahoru -

 

Poznámka: Pamatujte, že je vždy rozumné pojistit majetek u některé z pojišťoven, především pokud poskytují slevy na pojistném.
 


© JD