.


Jak na alarm - Ukázky zabezpečení - Vaše názory - Formulář - Kontakt


Elektrická zabezpečovací signalizace
 

ELEKTRICKÁ ZABEZPEČOVACÍ SIGNALIZACE chrání Vás a především Váš majetek před nenechavými lidmi. Problematika navrhování systémů EZS je velmi rozsáhlá a pravděpodobně budete potřebovat osobní konzultaci. Pro Vaše dotazy použijte náš formulář.
Většinu aplikací řešíme pomocí systémů Orbit a ProSYS. Svojí koncepcí jsou vhodné jak pro průmyslové tak i privátní objekty. Základní sestava vždy obsahuje ústřednu v plechovém krytu s transformátorem [6 - 8 (14) zón na základní desce + digit. komunikátor] a jednu klávesnici dle výběru.
Sestavu je možné rozšířit o přídavné moduly, které s ústřednou komunikují po čtyřvodičové sběrnici RS-485.

Následují ukázky dodávaných technologií:
 


 

 
Klávesnice ProSYS

Technické informace

                                          Ukázky zabezpečení rodinných domů

Modulární bezpečnostní systém ProSYS, určený pro střední až velké aplikace. Dodáváme modely s max. kapacitou 16, 40 a 128 zón. Systém je dělitelný na 4 až 8 podsystémů (dle modelu). Ovládací klávesnice jsou v provedení LED, LCD a LCD s proximity čtečkou. Ovládání je také možné provádět pomocí elektronických klíčů, nebo dálkově pomocí mobilního telefonu. Je možno naprogramovat až 99 uživatelů, paměť událostí je rozšířitelná až na 999 položek. Systém umí komunikovat datově s pultem centralizované ochrany po telefonní lince a pomocí akustického a hlasových komunikátorů s jakýmkoli telefonem pevné i mobilní sítě. Ústředna je dodávána v plechové skříni včetně trafa a ochranného kontaktu. Homologace pro vyšší rizika, homologace NBÚ - kategorie "PT", homologace ČTÚ.

- nahoru -
 

 

Technické informace

 

Modulární bezdrátový bezpečnostní systém WaveSYS, určený pro středně velké aplikace. Jedná se o sestavu ústředny, s rádiovým přijímačem a rozšířenou podporou bezdrátových komponentů - klávesnice, pohybová čidla, požární hlásiče, tísňová tlačítka, dálkové ovladače atd., pracujících v pásmu 868 MHz. Automatické nastavení citlivosti, dosah až 400m na volném prostranství bez použití opakovačů, každý prvek má neopakovatelný ID kód, ovladače s plovoucím kódem.Ostatní parametry shodné s modelem ProSYS140.

- nahoru -

 

Technické informace

 

Domovní bezdrátový bezpečnostní systém WisDOM, určený pro byty a rodinné domy. Sestava WisDOM obsahuje - kompaktní bezdrátovou ústředna s vestavěnou klávesnicí s možností připojit až 32 bezdrátových detektorů, 3 podsystémy, LCD displej, vestavěný hlasový modul, komunikátor na PCO a běžné telefony, záložní akumulátor, 1x PIR pohybový detektor, 1x magnetický MG kontakt, 1x dálkový ovladač - klíčenka. Vše v bezdrátovém provedení s alkalickými bateriemi.

- nahoru -
 

 
Klávesnice OrbitPro

Technické informace

                                          Ukázky zabezpečení rodinných domů

Oblíbená ústředna Orbit pro od f. ROKONET. Je určena především pro středně velké objekty. Je to modulární systém (sběrnice RS 485 až 1 km), 8 až 96 plně programovatelných zón v 8 podsystémech. 33 programovatelných výstupů, až 16 klávesnic, 99 uživatelských kódů. Paměť rozšířitelná na 1227 událostí. Přímé připojení na pracoviště centralizované ochrany po telefonní lince, komunikuje česky - snadná obsluha.Homologace pro vyšší rizika, homologace NBÚ - kategorie "PT", homologace ČTÚ.

- nahoru -
 

 
Klávesnice Orbit 14

Technické informace

                                          Ukázky zabezpečení rodinných domů

Zabezpečovací ústředna Orbit 14 je určená pro malé a střední objekty. Obsahuje 6 až 14 programovatelných zón a 4 skupiny pro aktivaci. Je možno používat až 20 uživatelských kódů v 5 autorizačních úrovních. Základní sestava obsahuje digitální a tónový komunikátor s možností připojení modulu pro záznam hlasu. Reálný čas a datum, paměť na 250 událostí, 3 nouzové funkce na klávesnici (požár, policie, zdravotní). Ústředna se dodává v ocelovém boxu s transformátorem a ochranným kontaktem.

- nahoru -
 

 
Klávesnice Orbit 6

Technické informace

                                         Ukázky zabezpečení rodinných domů

Ústředna Orbit 6 - je určena pro malé objekty, 6 (8) programovatelných zón, až 4 plně programovatelné výstupy, 10 uživatelských kódů, paměť 100 událostí, vestavěný komunikátor s pracovištěm centralizované ochrany - po tel. lince, reálný čas a datum, 3 nouzové funkce na klávesnici (požár, policie, zdravotní), snadná obsluha. Ústředna se dodává v ocelovém boxu s transformátorem a ochranným kontaktem.

- nahoru -
 

 
Přístupový systém ProSYS

Technické informace

 

Přístupový systém ProSYS - plnohodnotná kontrola přístupu, lze kontrolovat až 8 dveří obousměrně, nebo až 16 dveří jednosměrně. Je možno připojit širokou škálu čtecích zařízení a možnost ovládání podsystémů zabezpečovacího zařízení.

- nahoru -
 

 
Elektronické klíče ProSYS

Technické informace

 

Elektronické klíče ProSYS - v systému může být použito až 16 čteček, s jejichž pomocí provádíme snadnou aktivaci a deaktivaci zabezpečovacího systému. Čtečky se zapojují přímo na sběrnici ProSYS a jsou určeny pro montáž do běžných elektroinstalačních rámečků (Biticcino apod.). Různé barvy.

- nahoru -
 

 
Interaktivní hlasový modul

Technické informace

 

Interaktivní hlasový modul a zvukové moduly - zabezpečují indikaci stavů systému hlasem lokálně a na dálku po tel. lince. Zvukové moduly obsahují mikrofon a reproduktor. Umožňuje dálkové ovládání systému z mobilního telefonu, příposlech a hovor do zabezpečených prostor a obsahuje funkci hlasového záznamníku.

- nahoru -
 

 
Bezdrátová nadstavba ProSYS

Technické informace

 

 

Bezdrátová nadstavba ProSYS (868 MHz) - systémové přijímače pro 8 nebo 16 kanálů (zón), automatické nastavení citlivosti, dosah až 400m na volném prostranství bez použití opakovačů, každý prvek má neopakovatelný ID kód, ovladače s plovoucím kódem.

- nahoru -
 

 
MeTEOR

Technické informace

 

RK 210 MeTEOR Curtain
Infrapasivní detektor (PIR) pohybu. Základní typ, obsahuje dvojitý pyrosenzor, nastavitelný čítač pulzů, teplotní kompenzace, dosah 15m, 90st.

 

- nahoru -
 

 
ZODIAC

Technické informace

 

RK 410 PR, RK 410 PQ, RK 410 PT
Infrapasivní detektor (PIR) pohybu. Tvar čidla určen pro montáž na zeď i do rohu. Navíc u každého detektoru přibalen kloubový držák.

- nahoru -

 
LUNAR

Technické informace

 

RK 2000
Infrapasivní detektor (PIR) pohybu pro stropní montáž. Speciální optika umožňuje velmi nízkou konstrukci detektoru. Obsahuje dvojitý pyrosenzor, nastavitelný čítač pulzů, teplotní kompenzaci.

- nahoru -
 

 
Lunar Industrial

Technické informace

 

RK 200DTFRA, Lunar Industrial
Stropní detektor pohybu vhodný pro průmyslové objekty, 3x PIR + MW, technologie ACT (automaticky vypíná pyrosenzor při zhoršení detekčních podmínek), digitální zpracování signálu, připojení na sběrnici systému ProSYS nebo univerzáílní výstup relé, dálková diagnostika a nastavování (sběrnice nebo IR ovladač), montážní výška 2.5m až 8,6m !!,  od montážní výšky 5m detekční rádius až 22m.  

- nahoru -
 

 
COSMOS RK.....

Technické informace

 

RK 810NF, 815NF, 825NF
Nová řada duálních detektorů (PIR+MW) v krytu Cosmos s dosahem 10, 15 a 25m. Obsahují technologii ACT (automaticky se vypíná pyrosenzor při zhoršení detekčních podmínek).

- nahoru -
 

 

COSMOS RK900Q

Technické informace

 

RK 900 Q
Dvojnásobný infrapasívní detektor (PIR+PIR) pohybu se dvěma snímacími senzory a dvoukanálovým zpracováním sejmutého signálu.

- nahoru -
 

 

COSMOS RK900AM

Technické informace

 

RK 900 AM
Infrapasivní detektor (PIR) pohybu s dvojnásobným IR antimaskingem (vzdálené zakrytí + přímé zakrytí čočky). Detektor určen pro nejvyšší rizika.

- nahoru -
 

 
VITRON RG61

Technické informace

 

RG 61
Akustický detektor tříštění skla. "Duální" princip funkce (tlaková vlna + tříštění skla). Plně digitální vyhodnocení snímaného zvuku. Dálkové testování testerem RG 65.

- nahoru -
 

 

Technické informace
 

 

WatchOUT DT, WatchOUT PIR
Poskytuje spolehlivou detekci vetřelce ve venkovním prostředí. Používá jedinečné výběrové rozpoznání události, které rozlišuje skutečné vniknutí do střeženého prostoru od planého poplachu v nestabilních venkovních podmínkách. Detektor vyhodnocuje 4 detekční kanály - 2 MW (mikrovlna) kanály pro rozpoznání kymácejících se stromů, křoví a pod.(pouze verze DT) a 2 PIR (infrasenzor) kanály s oddělenými optikami a s eliminací zvířat do výšky 70cm, rychlých teplotních změn a světelných odrazů.

- nahoru -
 

 

Technické informace
 

 

Digitální vibrační detektor, který poskytuje spolehlivou obvodovou ochranu. Vloupání je okamžitě detekováno, jakmile pachatel pokusí vrtat, vniknout přes chráněné okno, dveře, zeď, nebo střechu. Alarm je spuštěn ještě před vniknutím do střežených prostor, čímž se snižuje riziko zničení střeženého majetku. ShockTec má také zabudovanou cejchovací metodu, která je přesná a spolehlivá. LED indikace okamžitě informuje o přecitlivělém, nedostatečně citlivém,nebo správně nakalibrovaném detektoru.

- nahoru -
 

 
 
ProSound SLT

Technické informace

 
 

Profesionální venkovní siréna - ProSound SLT

Siréna je navržena pro zabezpečovací systém Rokonet ProSYS. S centrální ústřednou komunikuje prostřednictvím datové sběrnice. Toto řešení umožňuje, oproti standardním sirénám, obsluhu okamžitě informovat o poruchových stavech - např. vybití záložního akumulátoru, přerušení sběrnice, atd.

 

- nahoru -
 

 
NOVA RP-296 EW8(16)

Technické informace

 


Rádiový přijímač - expandér k systému ORBIT-PRO

* připojení pomocí datové sběrnice
* RP-296 EW8 - 8 bezdrátových zón
   RP-296 EW16 - 16 bezdrátových zón
* dvě antény pro lepší příjem
* "bezdrátové" zóny stejně programovatelné jako "klasické"
* tlačítkové ovladače s plovoucím kódem pro aktivaci a deaktivaci vybraných podsystémů

- nahoru -
 

 
NOVA univerzální přijímač

Technické informace

 
 

Rádiový přijímač - určen pro univerzální použití

* výstup 4 relé pro zóny + 1 relé poruchy
* možno přihlásit až 16 vysílačů (4 na každou zónu)
* přesná identifikace vysílačů
* vstup pro ovládání z ústředny
* různé pracovní režimy dálkově ovládané z ústředny EZS
* široké možnosti nastavení
* paměť 10 událostí
* detekce zarušení (jamming)

- nahoru -
 

 
NOVA opakovač signálu

Technické informace

 
 

Opakovač rádiového signálu

* 8 rádiových kanálů
* Napájení stejnosměrným i střídavým napětím
* Vnitřní záložní akumulátory
* SMD technologie
* mikroprocesorová technologie
* možno řadit až 15 opakovačů v jedné řadě

- nahoru -
 

 
NOVA detektor kouře

Technické informace

 

Fotoelektrický detektor kouře

* Vysoká odolnost proti falešným poplachům
* Nízká spotřeba proudu
* Montáž na strop nebo na stěnu
* Bezdrátový přenos poplachu
* Vestavěná siréna
* Vestavěné testy

- nahoru -
 

 
NOVA PIR detektor

Technické informace

 

Bezdrátový PIR detektor

* Dvojnásobný pyroelement senzor
* Vysoká odolnost proti falešným poplachům
* SMD technologie
* Automatická teplotní kompenzace
* Filtr bílého světla
* Ochranná objímka pro senzor
* Vertikální nastavení optiky, spodní podhled
* Digitální zpracování mikroprocesorem
* Montáž na stěnu nebo rohu
* Nastavitelný čítač pulzů (1, 2, nebo 3)

- nahoru -
 

 
NOVA magnetický kontakt

Technické informace

 

Bezdrátový magnetický kontakt / univerzální vysílač

* Vysílání všech stavů vstupu
* Vysílání signálu supervize
* Vysílání stavu nízká baterie
* Určen pro univerzální použití
* Kompatibilní s přijímači a opakovači ROKONET RP296 a NOVA
* Elegantní a odolný design
* Neopakovatelný ID kód - 
   16 miliónů kombinací

- nahoru -
 

 

DOMINUS MILLENNIUM

 

Technické informace

  DOMINUS MILLENNIUM

DOMINUS MILLENNIUM je modulární zabezpečovací a přístupový systém od domácího výrobce (Spelza, spol. s r. o.), umožňující 100% adresaci - až 8000 čidel v 400 podsystémech, 5000 hesel. Ústředna vytváří různá datová rozhraní pro komunikaci s dalšími periferiemi - PCO, PC, tablo, atd. ... Systém je vhodný pro zabezpečení průmyslových objektů velkého rozsahu.

- nahoru -
 

 
 
Odkazy na výrobce:
 
                                
 

- nahoru -
 

Poznámka: Pamatujte, že žádný bezpečnostní systém Vám nezaručí dopadení případného zloděje nebo navrácení odcizených věcí. Je proto rozumné pojistit se u některé z pojišťoven, které poskytují slevy na pojistném.
 

Úvodní strana - Elektrická zabezpečovací signalizace - Elektrická požární signalizace - Kamerové systémy - Domácí videotelefonyVaše názory - Formulář - Jak na alarm - Telekomunikace - Přístupové systémy - Domácí automatizace - Ukázky zabezpečení - Avanti základ - Avanti standard - Avanti komplet - Premio 118 základ - Premio 118 standard - Premio 118 komplet


© JD