.


Jak na alarm - Ukázky zabezpečení - Vaše názory - Formulář - Kontakt


 Přístupové a docházkové systémy

Access control system (přístupový systém) - řídí přístup osob k chráněným zařízením či informacím na základě jednoznačně přidělených práv. Velmi často je propojen s docházkovým systémem, který slouží ke sběru informací o čase a důvodu průchodu místem kontroly a k jejímu dalšímu zpracování. Propojením obou systémů se vytváří integrovaný identifikační systém kontroly vstupu.
Sledování a evidence pracovní doby je dána ustanoveními Zákoníku práce, v jehož novele jsou promítnuty relevantní směrnice Evropského společenství do českého pracovního práva.
Informujte se o aktuálních cenách produktů pro přístupové systémy prostřednictvím našeho formuláře.
 
Docházkový terminál MP1/Prox

Technické informace

  Spelza

Dominus Millennium

Zabezpečovací, přístupový a docházkový systém, ve spolupráci s programem ALFA umožňuje definovat prostorové zóny, čtečky, přístupové karty, zpětně upravovat a doplňovat databáze osob a vytvářet neomezený počet časových zón. Ve spolupráci s nadstavbou BETA vytváří komplexní řešení přístupové a docházkové evidence s možností zadávat důvody odchodů. Velmi snadno dokáže monitorovat příchody, odchody a pohyb zaměstnanců po firmě až na jednotlivá pracoviště.  

Blokové schéma Dominus Millennium
 

 

           

 

Řada proximity (bezkontaktních) čteček od Rosslare Enterprises s rozhraním Wiegand 26 bit. Čtečky jsou dodávány v provedení do vnitřního prostředí (barva slonové kosti) i venkovního prostředí (barva černá). K signalizaci správného načtení slouží LED dioda. Vnitřní elektronika čteček je chráněna epoxidovou pryskyřicí, vnější ochranu tvoří tvrzený polykarbonátový kryt. Venkovní čtečky jsou pro zvýšení bezpečnosti vybaveny ochranným kontaktem. Čtečky se používají v systému Dominus Millennium.

 
Flexi Scan E - čtečka

Technické informace

  Impro

Flexi scan E

Velmi zdařilá řada výrobků bezkontaktního přístupového systému s vysokou spolehlivostí a komfortem obsluhy. Čtečky jsou určeny pro práci v systémech kontroly vstupu a v docházkových systémech. Lze je rovněž použít k ovládání různých dalších technologií, např. systému EZS, kopírky atd. Čtečky mohou pracovat jako autonomní nebo jako síťový systém - až 16 čteček na sběrnici. Zvýšená bezpečnost přístupu je zaručena možností přiřazení PIN kódu ke každé kartě samostatně. Systém spolupracuje s programy ALFA a BETA

 


 

- nahoru -

 
Bezkontaktní karty   Impro

Proximity karty Impro - bezkontaktní

Čtecí identifikační karty jsou mimořádně odolné proti poškození mechanickému, elektromagnetickému, poškození teplem či vlhkem a je na ně poskytována 5 let záruka.
Karty se vyrábí v různém provedení:
- přívěšek na klíče, tvar kapka
- přívěšek na klíče, kruh Ø35mm
- kreditní karta, tl. 3mm
- Kreditní karta tenká, možnost potisku

 
ALFA, program pro evidenci přístupu   Unicos

ALFA, program pro evidenci přístupu

Program je určený ke spolupráci s přístupovými systémy, vytvořenými v rámci systému DOMINUS MILLENNIUM nebo s čtečkami řady Flexi scan E. Komunikace se systémy je řešena prostřednictvím sériového rozhraní:
- v režimu okamžitého stahování událostí (ON-LINE),
- v režimu občasného stahování událostí (díky možnosti uchovávat události v zařízeních, OFF-LINE).
Všechna stažená a definovaná data ukládá do záložních souborů, které zvyšují bezpečnost systému pro případ úmyslného či náhodného poškození jednotlivých konfigurací a databází. Nadstavbou pro zpracování docházky je program BETA.  

 

- nahoru -
 

Poznámka: Pamatujte, že je vždy rozumné pojistit majetek u některé z pojišťoven, především pokud poskytují slevy na pojistném.
 


© JD